Sevgiliye Sitemli Sözler

Eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyyen hak edemezsin!
İkimiz de Aynı Şeyi Düşünüyoruz ; - Ben Seni , Sen Kendini . . !
Sitem dolu sözlerin kalbimde bir ok bu kalpte senden başkası yok efkarım derdim öyle çok inan aşkım bu kalpte senden BAŞKASI YOK
Sitem : beni hiçbir zorluk deviremezken, bir hasretin, bir de özlemin yendi. yanlızlık her gece batan bir diken, ne bir mektup, ne bir selamın geldi… bırak felek yerden yere vursun, bırak gönlüm sensizlikten kudursun. ben de “özleminle yandım” diyorsun, ne ateşin, ne de dumanın geldi… gönlüme bir hançer vur, ikiye bölünsün, içine asil bir sevgi gömülsün. ömrüme eklenmiş sanki bir günsün, ne sabahın, ne de akşamın geldi…
Tebessüm deyip geçme.. bazen koca bi aşk barındırır içinde bazen bi kırgınlık, bi sitem, bi yorgunluk göze bakmayan bunu anlayamaz işte..
Sensiz bir hayatın anlamı yok gülmenin anlamı yok İsmin her aklıma gelişinde seni anar ve ağlarım.
Ömrümden çaldığın zamana acıyorum, zaman hataları telafi edecek günün birinde. Ama o zaman sen telafisi olmayan bir hata olucaksın gözümde.
Gittiğin yerde beni unut! Çünkü ben bıraktığın yerde değilim artık.
Artık gelip sarılsanda bi fayda etmez, biliyorsun değil mi ?
Dönmeyeceksin biIiyorum, tutmayacaksın eIIerimden öpmeyeceksin dudakIarımdan sevmiceksin beni deIi gibi, vurmayacaksın kaIbine zinciri benden başkasınıda aIacaksın sevgiIim……!
Bakmayın öyle tabii ki de ağlamıyorum, giden sevgilinin ardından su döküyorum…
Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!
Hayat Nasıl Gidiyor.. Diye Soranlara Seni Gösteriyorum Arkandan. İşte Diyorum, İşte Böyle Gidiyor!
Benimle Oynadın, Bir Tur Yükseldin; Aferin! Şimdi Git Onunla Oyna. Ama Yanarsan Yine Benden Başlama...
Dengesi yoktu aşkımızın. Sen eksiktin, ben fazla!
Benim yerime koyduklarının sana koyması dileğiyle...
Seni bana dert olarak yaratan Allah, Dermanımı da bir başka gönülde mutlaka saklamıştır..
İlk önce sevdiğiniz terkeder sizi, arkasından uykunuz. Sonra ne sevdiğiniz gelir geri, ne de uykunuz..
Sorarlarsa beni sana: "Sevilmeden seviyordu." de. "Ne kadarda saftı." de. "O kadar seviyordu ki kaldıramadım." de. "içinde Bir ateş yaktım halen yanıyor." de. "Gitmeyince aramayınca eridi bitti." de. "Birde dünyası vardı onuda ben kararttım."de. "Kendi eliyle bir çukur açtı bende gömdüm."de..!
Sana kavuşmak değil niyetim, merak etme ! yolda bir dilenci görsem para bile vermiyorum ‘allah sevdiğine kavuştursun’ der diye...
Yarım bırakmayı seviyorsun sen, belki de sen haklısın.. Ama unutma; İskender'i yarım yesende tam hesap ödersin..
Aşığım sana' cümlesinin sonundaki 'a' harfi terk etti seni. O da üzülmüyor gittiğine, " Sen hala 'Aşığım San' beni....
Şimdi kim ısıtıyor ellerini ? Şimdi kim gülüşünle mutlu oluyor.. Onu bunu boş ver de sevgilim şimdi kim sevecek benim gibi seni ?
En Ufak Bir Zorlukta Çekip Gidene ; "Aşık" Denmez , "ALLAH Yolunu Açık Etsin" Denir . . !
Gidişler Sarsmaz Bizi . Çünkü Biz Alıştık Sallanmaya , Yıkılmaya , Dökülmeye Ve Yine Hiç Birşey Olmamış Gibi Dimdik Ayakta Durmaya . . !
Ayaklarıyla gitseydi yetişirdim, ama o başkasıyla gitti..
''Sana unuttuklarımdan bahsedeyim biraz" cümlesindeki bahsi geçen kişi sen değilsin..
Canımdın bir zamanlar Ama şimdi sadece kötü bir anı olarak kalacaksın. Ve bugüne kadar tüm yaşattıkların için sağ olsan da Bir daha asla solum olamayacaksın.
“Ömür boyu kalacakmış gibi sevdik biz bazılarını, ömür boyu kalmayacaklarını bile bile… ”
Ben senin 2. seçeneğin ya da yedek planın değilim. O yüzden; Her sıkıldığında bana mesaj atmayı kes diyemedik hiç birimiz..
Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
Tıpkı nefes gibisin: içimde tuttuğum sürece benimsin. Bıraksam gideceksin, bırakmasam öldüreceksin..
Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!!
Gel be sevgili değiş tokuş edelim yüreklerimizi birazda sen özle sen sev ben tadayım sevilmenin güzelliğini
Yaşanan onca şeyden sonra bir sözle veda etmek kolay olmuyor.
Bütün umutlarım yıkıldı... Oysa onu, gördüğüm o ile göremediğim o arasındaki uçurumları hesaba katmayarak sevmiştim..
Etiket : Sevgiliye Güzel Sevgiliye Sitemli Sözler, Uzun Sözler Yazılar Sevgiliye Kısa Sevgiliye Sitemli Sözler Uzun Mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Yazılar, Sevgiliye Uzun Sms, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgi Sözleri Aşk Sözleri Romantik Yazılar Sevgiliye Sözler İndir

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2016