Sevgililer Günü Mesajları

Sana olan duygularım Anlatılmaz bir duygu İngilizce LOVE YOU, Fransızca JOTEM, Arapça HABİBİ, ama ben sana Türkçe söylemek istiyorum SENİ SEVİYORUM…
Dünde bugünde yarında yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım sevgilim..
Rüzgarın keman çaldığı, yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin…
Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin
Hayat özlemsiz özlem sevgisiz Sevgide sensiz olmuyor AŞKIM BENİM
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.
Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...
Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.
Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...
Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...
Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.
Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.
Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; Yine gelsen, yine severim seni.
Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.
Sen o bildiğin bütün aşk bahçelerinin; en nadide çiçeğisin..:)
Zenginlik Sadece Para Değildir, Namuslu Bi Sevdiğin Varsa Eğer, Sen Zaten Dünyanın En Zengin İnsanısın Demektir.
Seninle Yaşlanmak tek idealim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim…
Ben ağaçta oturan kız çocuğu. Sen sıradan bir köy düğünün de havaya sıkılan kaza kurşunu. "VURULDUM" hepsi bu.
Çayı açık severim; ama seni çok koyu sevdim ben.
Uykumun içinde bir rüya, rüyamda bir gece, gecede ben. Bir yere gidiyorum, delice… Aklımda sen.
Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.
Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var
Gece mesajlaşırken konunun en tatlı yerinde sizi ot gibi ortada bırakıp uyumaya giden kişiye sevgili denir.
Aptalım çünkü canın ne zaman isterse o zaman geldin, ve ben hiç birinde sana hayır diyemedim..
Anlamlarını Yitiren Sözlerimde Buldum Seni!
Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi...
Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..
Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek için gözyaşlarımla sulardım. Eğer gözümdeki bir damla yaş olsaydın; seni kaybetmemek için hiç ağlamazdım..
Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin
Tek kötü alışkanlığım var, oda seni unutamamak... Yüzüm gülse kalbim ağlar, seni düşünmek istemesem bile baktığım herşeyde biraz sen varsın... Ben seni laf olsun diye sevmemiştim.. Seni severken kendimden vazgeçmiştim..
‘Aklıma gelişini seveyim’ demek istiyorum da gitmiyorsun ki.
Ve sevgilim, sana gelince: Eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle: ”Buralar bir zamanlar hep benimdi” diyeceksin kendine.
Bazen mesajlarıma cevap vermediğin için sana sinirleniyorum,”uyuyordum” diyorsun ve uyurkenki halin gözümün önüne geliyor. Öyle masumsun ki, tüm kızgınlığım bir anda geçiyor.
Dünyanın oksijensiz kaIması gibi bir şey seni unutmak aşkım…
Sevmek için “YÜREK” sürdürmek için “EMEK” gerek…
İçimde bir rüzgar var deIice esen senin adınIa ateşe dönüşen senin gözIerinIe bedenimi yakan içimdeki bu ateş senin eserin sevgiIim.
Şimdi beni uçurumdan atsan, düşene kadar aklımdaki tek şey; sırtıma değen ellerin olurdu.
Sevgilinle arada kanka olacaksın. Yeri geldiğinde sırdaşın. Bazen yeri gelecek annen yada baban olacak. Hatta dalga geçeceksin onunla sinir olacak o da sana seni kızdıracak. Aşık olduğun kişi sadece sevgilin olursa ilişki yürümez yani..
Güneşe aşık olan kardan adam gibiyim. Sen etrafı ısıtan Güneş , ben ise sıcaklığından eriyip biten Kardan Adam...
“Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki.”
İnsan, "O" dendi mi aklına kim geliyorsa, nedenleri de odur. Bende O sensin.
"Sen yokken bir kaç defa daha sevdim seni; helal et..." (Elif Şafak)
Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.
Etiket : Sevgiliye Güzel Sevgililer Günü Mesajları, Uzun Sözler Yazılar Sevgiliye Kısa Sevgililer Günü Mesajları Uzun Mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Yazılar, Sevgiliye Uzun Sms, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgi Sözleri Aşk Sözleri Romantik Yazılar Sevgiliye Sözler İndir

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2016