Duygusal Sözler

Kırılmış sevginin tamir edilemeyecek kadar imkansız duyguları olmuşsun YOLUN AÇIK OLSUN...
Bazen dünyanın en zor mesleğidir Kendi duygularına tercüman olmak..
Bir insanın en derin duygusal ihtiyaçlarından biri, takdir edildiğini hissetmesidir.
Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur.
Güneş olsan doğamazsın Ateş olsan yakamazsın Bu duyguyu anlamazsın Tükenmiş sevdam ...
Özgür değilim, duygularımın esiriyim.
Ben hiç pazarlık etmedim duygularım için, Hele de sana ithaf olunanlar için.. Yüreğim yettiğince sevdim, yetmeyecekse yaklaşmadım bile.
Duygular mantıktan ağır basarsa acı çekmeye hazır ol...
Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”
İnsan her gün biraz müzik dinlemeli dünyevi kaygılar Tanrı'nın insan ruhuna aşıladığı güzel duygusunu silip yok etmesin. Goethe
Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar.
Evet, hüzünlü bir filme ağlarım ama duygulandığım için değil aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için
Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, dolu dizgin gidişime dur diyen
Kim bilir, şimdi hangi duygu limanın da yüreğin... Sevinç mi, hüzün mü. Bilmem... Takvimler yitik, mevsimler rehin... Bahar mı, güz mü. Bilmem.
Hangi dağ büyük sana olan aşkım dan hangi deniz derin sana olan duygularımdan..
Duygularımın sel olup aktığı yerde adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.
Yalan söylüyorsun, sen beni özlemedin. Sen bi insanı özlemek ne bilmezsin. Sen özleyemezsin. Öyle masum duygular besleyemezsin içinde. Sen neyi özledin söyleyeyim mi sana? Herkeste bulamadığın rahatlığı özledin. Sen, birinin seni canından çok sevmesini özledin. Biri sana aşık olsun, acı çeksin onu özledin. Birinin sana kendinden çok değer vermesini özledin. Sen, beni üzmeyi özledin.
Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.
Sen benim Dostumdun Canımdın Sen Benim Duygularımı Emanet ettiğim Arkadaşımdın Ya Şimdi? Nefret ediyorum Senden Dostumdun Artık yalan Oldun Düşmanımsın kinlendim Sana..
Nefret Ediyorum Artık hayattan Kin Duydum Duygularına Bırak beni Hayatımla Başbaşa Hayatın Kin öfke Doldu Sana Git Yanımdan Bulaşma Bana..
Yalan Herşey seninle Yalan, Nefret ettim Sayende Bu Hayattan, Sen Sadece Nefretimsin Benim içimdeki güzel duyguların katilisin..
Canımı Aldın yetmedimi? yaşayan bir ölü Oldum Sayende Nefretimle büyütüyorum içimdeki seni kin ile besliyorum adını zaman gelince sende anlayacaksın içimdeki duyguları!
Beni Silebilirsin Ama Asla Anıları Silemezsin, Duygularını Kalbinden Atabilirsin Ama Sana Olan Kinimi Aslan Unutamayacaksın.
Hüzünlü Bir Hayatın Son Noktasıyım Sadece Bir Duygu Kaldı içimde Oda Kin Ve nefret Hiç Bitmeyecek yaşadığın Sürece..
Uzaktan görenler diyor ki duygusuz. Duygusuz olduğum için mi gözlerim kaç zamandır uykusuz.
"Benim hayalimdeki aşk, iki insanın birbirini sahiplenme duygusundan çok daha öte bir şey." Friedrich Nietzsche
"İnsanları birleştiren duygular, ayıran ise fikirlerdir." Goethe
Duygusuz Değilim ; Sadece Aynı Şeye Uzun Süre Üzülecek Kadar Vaktim Yok
Şiirde baş unsur, fikirle hissin ara çizgisi üzerinde, duygulaşmış düşüncelerdir.
İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duyguIarımı hayaIIerimi sevdamı ne yaptın sen anIamadı oIan herşeyi kirIettin adam sanmıştım sana itimadım kayboIdu duyguIarım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuIuş sana bu sözIe
Hiç tatmadığım duyguyu tattırdın bana. Önceleri biraz tatlı geliyor ama zaman geçtikçe acısından duramıyorsun..
Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.
Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim….
Galiba bana mutsuzluk duygusunu fazladan eklemişler .
Etiket : Sevgiliye Güzel Duygusal Sözler, Uzun Sözler Yazılar Sevgiliye Kısa Duygusal Sözler Uzun Mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Yazılar, Sevgiliye Uzun Sms, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgi Sözleri Aşk Sözleri Romantik Yazılar Sevgiliye Sözler İndir

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2016