Çok Uzun Aşk Sözleri

Seni saatlerce sevebilirim ben, günlerce hatta aylarca. Seni çok severim, biraz sıkıntılıyımdır, solgundur tenim, resimlerde bile gülmeyi beceremem, kahverengi gözlerimde hep hüzün vardır, ağlarım, çok ağlarım mesela, her şey için herkes için, ama çok severim. O kadar çok severim ki gidersin. Bir kere değil, binlerce kez gidersin. Seni sadece sevgimle sıkarım, o zaman da gidersin. Sadece hissetmek isterim ben, biraz huzur dolsun içim isterim ama ona da yardım etmezsin. Ben severim ama sen hep gidersin.
Nasıl evliliğin cicim ayları var ise, ayrılığın bile cicim ayları var. İlk bir hafta, profiline bir şeyler yazmaz. Hatta arada sırada mesaj atar. 'Nasılsın?', 'Napıyorsun?' barışma ihtimalleri falan. 10-15 gün sonrası, durum güncellemeleriyle ince ince sitemler. Sonra bi fotoğraflar yüklemeye başlar, inanamazsın. Daha önce 10 fotoğrafı varsa, bi anda 30 olmuştur. Oysa seninle iken , en fazla 3 fot...oğraf çekilmişsinizdir. Onlarıda silmiştir zaten . Cafelerde, barlarda, tatillerde gezip durur. Bilmemkim ile kahve içiyor yazar birde mobil ile. Kahve içer bol bol, ulan oysa kahvede sevmez ki o. Koladan başka birşey içmezdi ki.Sonrada başka birisi olur onun hayatında. Bilmem kim ile ilişkisi var yazar. Altına da göt göt yorum atarlar. Çok mutlu olun , hayırlı olsun falan filan diye. Aradan kısa zaman geçer birde fotoğraf yüklenir. Sarmaş dolaş bir halde. Bir cafede yemek yerken. Fotoğrafın altındaki yorumlarda ise 'çok yakışmışsınız' yazısı gözüne çarpar. Daha önce aynısı bizede söylendi lan! bunların derken, zaman geçer ve fotoğraf sayıları yükselir. En sonunda da, onların gülerken çekildiği fotoğrafa , sen içip onun için ağlarken bakarsın.
Yine bir günüm seni beklemekle geçiyor. Bir yanım ”aptal boşuna bekliyorsun, o artık yok gelmeyecek” diyor. Diğer yanım umutla ”gelecek ve her şey eskisi gibi olacak” diyor. Umudum kaybetmedim, kaybetmeyi düşünmüyorum da. Güzel günlerimizin hatırına döneceksin. Biliyorum. Hem sen bana söz vermiştin seni hiç bırakmayacağım diye. Gittiğine de hiç inanmadım, inanamadım. Şaka yapıyorsun bana. Geleceğin günü bekliyorum. İlk olarak sana hakaretler savuracağım, belki de vuracağım. Sonra da sana sımsıkı sarılacağım. İçimdeki özlemi söndürmeyi deneyeceğim. Bunları yapmak için bekliyorum işte ben. Seni bekliyorum.
Bazıları gidiyor ! Bazıları alışmaya çalışıyor .. Hayat işte. Pek bir şey kalmıyor geriye. Oturup saatlerce ağlamana sebep olan şeyler, bir süre sonra sadece gözlerinin dolmasına sebep olabiliyor. Sokakta yanından geçen birinin parfümü. Başkasının sesini ona benzetmek. Onunla dinlediğiniz şarkılar. Beraber gittiğiniz yerler. Hatta sadece adını duymak .. " Unuttum. " diyorsun artık etrafındakilere değil mi? Sen kimi kandırıyorsun? O kadar kolay mı unutmak? Her " Unuttum. " cümlesinin altında " Gel artık çok özledim. " yatıyor aslında değil mi? Bütün gücünle bağırmak istiyorsun. Olmuyor ama işte. Sesin çıkmıyor. O başka kollarda huzur bulmuşken sen onun mutluluğuyla yetinmeye çalışıyorsun. Elinden bu geliyor sadece. Sonra farkında olmadan bir başka dünya yaratıyorsun kendine. Hayallerini en kara kutulara saklamak zorunda kalmadığın. Her gece burnunu onun boynuna yaslayıp kokusuyla uykuya daldığın, her sabah onunla uyandığın bir dünya kuruyorsun kendine. Ve onu başkasıyla gördüğün, duyduğun her saniye dünyan başına yıkılıyor. Asla bıkmıyorsun değil mi? Hep yeniden, yorulmadan tekrar yaratıyorsun dünyanızı. Ve hala döneceği günü bekliyorsun değil mi? Yapma. Yaralama kendini daha fazla. Kendi ellerinle yık son kez o dünyayı. Bu defa onu ne kadar özlediğin değil de ne kadar güçlü olduğunu haykır gerçek dünyaya. Yapamıyorsun değil mi? Sadece özlüyorsun. Anlıyorum ..
Tek başıma bir çok şey yapabilirim. Ayaklarım kopana kadar gezebilirim, gözlerim bozulana kadar kitap okuyabilirim, sahiller boyu yürüyebilirim, batana kadar alışveriş yapabilirim, kulak zarım patlayana kadar müzik dinleyebilirim, kendimi kaybedene kadar içip deli gibi dans edebilirim, sonrasında günlerce uyuyabilirim, kahvaltılarımı kendim hazırlayabilirim, akşam yemeklerimi de öyle, çeşit çeşit tatlılar yapıp bayılana kadar çikolata yiyebilirim. Ama biliyor musun? Bu kadar şey ve dahası; senin karşıma geçip konuşmadan, sadece oturmanla bile bir tutulamaz.
Hani bugün gördüm ya seni. Önceden kalbim yerinden çıkacak gibi olurdu. Heyecandan ölecek gibi olurdum ya hani .. Bugün hiç öyle olmadı işte, bugün bambaşkaydı herşey. Baktım durdum sana, yanına gelip boynuna sarılacak kadar yakın, bi o kadar da uzaktın sanki bana ! Hala aklımda bana verdiğin sözler ; Seni asla bırakmayacağım. Ben senden vazgeçmem, vazgeçemem. Seni Seviyorum .. Vs. vs. Böyle devam ediyor işte. Ve sonunda ne oldu ? GİTTİN. Ne garip ki gidince neden gidiyorsun bile diyemedim sana. Çünkü sevmemiştin .. Ama çok güzel seviyormuş gibi yapmıştın ..
Uzaktan sevmek daha zordur bazen. Daha çok acıtır, daha çok kanatır. Hiç hissetmediğiniz bir sıcaklığı özlemek nasıldır sizce, hiç dokunmadığınız bir teni ve hiç duymadığınız bir kokuyu bu kadar çok istemek, bu kadar çok özlemek. Her seferinde yüreği kanayan birisine ”internetten ilişki mi olurmuş lan” diye sormak kolay değil mi? Onu her seferinde bir daha öldürüyorsunuz işte. Yaralı bir kalbe sah...iptir mesafe ardında aşk yaşayan insanlar. Onlar sadece çok severler, onlar art niyetsiz severler, çocukça severler, bazen öyle çok severler ki geceleri annelerinden gizli pijamalarının kolu teselli eder onların gözyaşlarını. Çok mu yandı mı yürekleri az mı onları bi Allah bide onlar bilir. Cidden bu kolay mı geliyor size mesafeler ardında birini sevmek? Onların içinde ne fırtınalar kopuyor bilemezsiniz işte herkes bilmez
Aşk bence ; onu görünce karnının ağrımasından öte bişey. çekinmen,dilinin tutulması,yanaklarının kızarması,utanman,konuşamaman,gözlerine bakamaman,nefes almakta zorluk çekmen,ona dokunmayı çok istesende dokunamaman,onu kaybetmekten korkman,seni bırakmasından korkman,bir gün onun öleceğini düşünüp o gün " ben kendimi nasıl öldürsem " diye hayal etmendir. aşk bir yerde ; onun için yaşaman,nefes alıp vermendir,onu mutlu etmen,tek bir gözyaşına Dünya'yı yakmandır ! . Aşk ; görmediğin ama biryerlerde hep onu hissettiğin , görme umudunda olduğun ve dokunamadığın ama dokunmaya çok istemendir. Aşk ; tutku,bağımlılık,kapalı bi kutu içinde hapis olmandır,seni seviyorum demekten çekinmendir. Aşk ; ÖLÜMDÜR . Ve Aşk SENSİN ! ALLAH herkesi sevdiğine kavuştursun...
Diyebilirsin ki,bir insanı, fotoğraflarından ve hakkındaki haberlerden ne kadar tanıyabilirsin? Haklısın. Belkide çok az… O zaman şöyle demeliyim: Seni az tanıyorum… Az… Sen de fark ettin mi? Az dediğin, küçücük bir kelime. Sadece A ve Z. Sadece iki harf. Ama aralarında koca bir alfabe var. O alfabeyle yazılmış onbinlerce kelime ve yüzbinlerce cümle var. Sana söylemek isteyip de yazamadığım sözler bile o iki harfin arasında. Biri başlangıç, diğeri son. Ama sanki birbirleri için yaratılmışlar. Yan yana gelip de birlikte okunmak için. Aralarındaki her harfi teker teker aşıp birbirlerine kavuşmuş gibiler. Senin ve benim gibi..
Ne kadar da sevgiye muhtaçtır insan.. Nazını çekecek biri olsun ister yanında, Çocukça mılırdanmak, sızlanmak, tutturmak ister, Bir yetişkin gibi dinlenilmek, Bir çocuk gibi şımartılmak ister,Her zaman yetişkin olmak, yetişkin gibi davranmak yorar insanı.Bazen saçmalamak ister, Hesaplamadan, hesap etmeden karar vermek ister, Kalbinin tarifini dinleyip, Hissettiklerinle yol bulmaya çalışmanın dayanılmaz heyecanı içinde, Sırtını tüm yolları bilenin yüceliğine dayayıp, Küçük bir çocuk gibi koşabilmek...Arkamdan annem bana bakıyordur, -Düşersem öper ve geçer-in güvenliği içinde koşabilmek, Sıyrılan, kanayan ve acıyan tüm yerlerini, Öpen biri varsa eğer, Korkma düşmekten, Bırak kanasın dizlerin, Ağla ağlayabildiğin kadar, Öper ve geçer
Her kalbin bir kilidi, her kilidin bir sahibi vardır. Acıtsada , yaralasada vazgeçemezsin ondan. Bir gün daha fazla acıtmasın diye ,alırsın kalbinin kilidini kör bir kuyunun dibine atarsın.. Ama bir bakarsın kilit yine avucunda .. Çarpmasın artık diye kalbinide söküp alırsın avucuna, güvercin olur uçar yine onun omzuna konar. Ne kadar unutmak istersen O kadar çok hatırlarsın. Dilin bitti dediğine yürek bir türlü bitirmez. Sende öyle onu sessizce sevmeye devam edersin. Aşık kalpler birbirine kilitlidir. O kilidi açsanda AŞK bitmez..
Ne diyorum biliyor musun? Sanki ilk kez tanışmış gibi yapalım. Bana selam yaz, kim olduğunu bilmiyormuş gibi cevap vereyim. Tanışalım en başından. Arkadaş olalım önce. Sonradan yakınlaşıp dost olalım, sırlarımızı paylaşalım. Birbirimize hediyeler alalım, sürprizler yapalım. Çekinmeyelim konuşurken, ne olursa olsun küsmeyelim. Beni kıskandırmaya uğraşma , başkaları kıskansın bizi. İçten içe sevelim...... birbirimizi. Canım de bana, ama hiç aşkım deme. Çünkü aşk kısa. Aşk bir ömürlük değil. Sen bir ömürlük ol. Hep benim ol. İnsanlar sordu mu en yakın arkadaşım de. İçten içeyse sevgilim. Hiç sevgili olmayalım. Hayat arkadaşım ol. Birbirimizi ihmal etmeden, kırmadan sevelim. Biz olalım, ama iki sevgili değil, iki yoldaş. Her şeyime karışmana izin vereyim. Senden habersiz hiçbir yere gidemeyeyim, attığım her adımdan haberin olsun. Sıradan biriymişim ama değilmişim gibi...
Beni sevmelisin.Beni sevmen için çok özel nedenlerim yok.Sevmelisin, çünkü; seni seviyorum.Adın geçtiğinde aptalca gülümsüyorum.Senin kötü olduğunu düşündükçe nefesim daralıyor. Başkasıyla olduğunu düşündükçe kalbim acıyor.Benim olmasan da varlığını hissetmek hoşuma gidiyor.Şimdi böyleyse bide benim olduğunu düşünsene.Her şey toz pembe gelebilir bana. Hayatım şimdiki kadar karanlık olmaz.Çünkü; hayatım tamamen sen olursun. Bir şey olduğunda ilk yanına koştuğum değerlim olursun.Belki istediğin gibi biri değilim ama, seni mutlu etmesini bilirim. Bu yüzden beni sevmelisin.Lütfen beni sev, buna ihtiyacım var.
Çok güvendiğiniz biri olur hayatta; arkadaş, dost, sırdaş, kardeş, abla, abi hatta bazen sevgili kadar yakın olursunuz.. Kıskanırsınız herkesten.. Ama o sizi sadece yarı yolda bırakıp ardına bile bakmadan gider..
Etiket : Sevgiliye Güzel Çok Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler Yazılar Sevgiliye Kısa Çok Uzun Aşk Sözleri Uzun Mesajlar Sevgiliye Uzun Mesajlar, Sevgiliye Uzun Yazılar, Sevgiliye Uzun Sms, Sevgiliye Uzun Sözler, Sevgi Sözleri Aşk Sözleri Romantik Yazılar Sevgiliye Sözler İndir

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2016