Radyo Lider

Güzel Sözler

Kral Sözler: Aşk işte! Gider En Kral Halinle Bir Soytarıyı Seversin...
Sevgiliye Uzun Mesajlar: Şimdi Söyle Sevgili...! Seni Benim Kadar Seven Oldu mu? Gözlerine Bakınca Seni Sevdiğini Gözleriyle Anlatan Oldu mu? Dolaşırken Issız Gecelerde Sensizliğin Sessizliğinde Kahrolan Oldu mu? Her Güne Hasretinle Başlayıp Seni Sensizlikte Yaşayan Oldu mu? Üzüntüsüne, Mutluluğuna, Sevgisine Senin Resmini Çizen Oldu mu? Uykusuz Akşamların Sabaha Varmayan Senin Hayalinle Süsleyen Oldu mu? Dertlerin Kederlerin İçinde Çırpınırken Senin Sevginle Ayakta Duran Oldu mu? Kalbi Kırık, Hisleri Buruk Olsa da Senin Sevgine Muhtaç Olan Oldu mu? Şimdi Gözlerime Bakta Söyle...! Kalbinin Sesini Dinle...! Seni Benim Gibi Ölümüne Seven Oldu mu...!
Anlamlı Sözler: Her şeyin yokluğunu çekmeli insan, yokluk varlıktan daha görkemli ve daha anlamlıdır. Cemil Meriç
Sevgililer Günü Mesajları: Aptalım çünkü canın ne zaman isterse o zaman geldin, ve ben hiç birinde sana hayır diyemedim..
Mutluluk Sözleri: Mutluluktan ağlayan taraf hiç olamadık.
Adam Gibi Sözler: Senin için ölürüm diyenlere gülüp geçin. Bize ceset değil, adam lazım.
Güzel Sözler: Ne güzel bir söz, sanırım çoğu kişinin duygusuna tercüman bu gece...; "Ben iyiyim, sadece mutlu değilim"!
Kral Sözler: Ne demişti Şair; Yıkıldı Yolunu Bekleyen Şair Gelsende Bir Gelmesende Kral...
Güzel Sözler: Sözler hakikat değildir ağızdan çıkan seslerdir. Hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiyaç vardır.. (Şems-i Tebrizi)
Mutluluk Sözleri: Mutluluğa giden iki yol; kendinden çok şey, başkalarından az şey bekle.
Sevgiliye Uzun Mesajlar: Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte. -Ne zamandır seni özlüyorum biliyor musun? İlk tanıştığımız günden beri. Bir iki kelime yazman için kafayı yedim. -Ne zaman senden vazgeçtim biliyor musun? Hayır, gittiğinde değil. Gidipte dönmediğinde vazgeçtim. -Ne zaman seni sevmekten yoruldum biliyor musun? Beni diğerleri gibi gördüğün ve diğerleri gibi olduğun zaman. *Ve tek söylemek istediğim, ben cidden sevmişim seni. Uzun zaman önce..
Güzel Sözler: Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceklerini söyleyen adamdır. - Confucius
Güzel Sözler: İnsan vardır ki söylediği sözlerle büyür söyleyen insan yüzünden büyük görünür.
Güzel Sözler: Gülü güzelken sevmelisin solduğunda ne sevgisi kalır nede kokusu kalır.
Adam Gibi Sözler: Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez…
Duygusal Sözler: Kim bilir, şimdi hangi duygu limanın da yüreğin... Sevinç mi, hüzün mü. Bilmem... Takvimler yitik, mevsimler rehin... Bahar mı, güz mü. Bilmem.
İhanet Sözleri: Bir krala ihanet için bir tek bıçak yeter de artar bile.
Sevgiliye Güzel Sözler: Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..
Aşk Sözleri: Aşk bir gül gibidir, başı güzel sonu dikenli.
Sitemli Sözler: Tebessüm deyip geçme.. bazen koca bi aşk barındırır içinde bazen bi kırgınlık, bi sitem, bi yorgunluk göze bakmayan bunu anlayamaz işte..
Adam Gibi Sözler: Paran kadar, kariyerin kadar, yakışıklılığın kadar değil; kadınını mutlu edebildiğin kadar adamsın…
Komik Sözler: Aslında gözlerim kahverengi, Güneşe bakınca Ela, Sana bakınca fena oluyorum :)
Damar Sözler: Paranın Önemi Yok Demeyin , Hanginiz Sokak Çocuğuna Aşık Oldunuz . . .
Sevgiliye Güzel Sözler: Üzgünüm sevgilim, sana gebeyim. İçimde senin aşkını taşıyorum.
Anlamlı Sözler: Eski Sevgililerim Mutluluğun Zirvesindeyken , Ben Neden Yalnızlığın dibindeyim Hala Anlamış Değilim . . !
Sevgiliye Uzun Mesajlar: Bütün mevsimler sen şimdi. Hüzünlü gözlerinden bana doğru uçuşan martılardan, sabrımın katıksız bekleyişinden alıntılar yaptım sana, sırf bu yüzden. Sen molasındayım yani, bitirimhanelerinden çıkarıyorum bütün benleri, hazırlan ufkumun yüreğine uzanan yolculuğuna. Sana döküleceğim aşkın yamaçlarından, usul usul..
Adam Gibi Sözler: Haklısın güzelim bizden adam olmaz; çünkü biz aşkı hala kalpte arıyoruz!
Sevgiliye Sitemli Sözler: “Ömür boyu kalacakmış gibi sevdik biz bazılarını, ömür boyu kalmayacaklarını bile bile… ”
Sevgiliye Sitemli Sözler: Dengesi yoktu aşkımızın. Sen eksiktin, ben fazla!
Anlamlı Sözler: Öyle Zengin Bir Sofradır Ki Yaşam ; Acılardan Sonra Tatlıları Beklemeli İnsan.
Anlamlı Sözler: Taş da yumurtanın üstüne düşse,yumurta da taşın üstüne düşse,olan yine yumurtaya olur (Rum Atasözü)
Sevgiliye Uzun Mesajlar: Yüreğimin cümlelerini gözlerine sırtlanan kadın, Kollarının güçsüzlüğüne bıraktım iki gözyaşı boşluğu çocukluğumu.Kağıttan gemi bile yapamayan ellerimle bir bahar çizdim gözlerinin en küçük bahçesine.Kirpiklerinin ıslaklığına dayanamayan köprülerin dibinde sorguladım ellerinin sıcaklığından yoksun gözlerimi.Sesinin yokluğunu yaşatma bana..Büründüğün yokluğu kaldır üzerinden..Düş senli düşlerime..Geceye yıldızları sererek gel gözlerime..Biliyorum ki; güldün mü bir kez bir mavilik yürür gözlerime. Senli bir cümle köpürür kuru dudak uçlarıma ve vurdukça özlemin kıyılarına koşar gözlerimde sakladığım baharlar
Kral Sözler: Kral da, dilenci de aynı iştahla acıkırlar. *Montaigne*
Mutluluk Sözleri: Mutluluk en karanlık zamanlarda bile bulunabilir. Sadece birinin ışığı yakmayı hatırlaması yeterli. Harry Potter
Sevgiliye Sitemli Sözler: Artık gelip sarılsanda bi fayda etmez, biliyorsun değil mi ?
Mutluluk Sözleri: Kendinle Mutluysan , Kimseyle Derdin Olmaz . . !
Sevgililer Günü Mesajları: Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin
Duygusal Sözler: Hiç tatmadığım duyguyu tattırdın bana. Önceleri biraz tatlı geliyor ama zaman geçtikçe acısından duramıyorsun..
Güzel Sözler: Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende
Anlamlı Sözler: Tüm sözcükler tükendiğinde; insan, insanı daha iyi anlamaya başlar..
Rastgele Sözler
Güzel Sözler: Sözler hakikat değildir ağızdan çıkan seslerdir. Hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiyaç vardır.. (Şems-i Tebrizi)
Adam Gibi Sözler: Büyük adam kendi kalbinin misafiridir, başka gönüllerin ev sahibidir.
Sevgiliye Uzun Mesajlar: Ben aşık olmak istemiyorum ki, ben başımı yaslayıp müzik dinleyebileceğim birini arıyorum.. Sıkılmadan saatlerce konuşabileceğim birini.. Gittiğimiz yerleri beraber keşfedeceğim birini, ben ağlarken göz yaşlarımı silip ağlama diyecek birini.. Gözlerime mutlulukla bakan birini arıyorum ben.. Beraber sarhoş olup sokaklarda deli gibi bağıracağım birini.. Geçmişimizi kıskanmadan.. Bütün günün sonunda biten paramız yüzünden metrelerce yolu yürüyeceğim birini istiyorum.. Zamanla aşık oluruz belki, ama tanıyıp yaşayıp aşık olmak istiyorum.
Adam Gibi Sözler: Çirkin kadın var mıdır yok mudur bilemem ama adam olana sevdiğinden daha güzel kadın yoktur.
Mutluluk Sözleri: Doğmuş olmak için doğmadığına inan ki, bu dünya da üzüntünün sonu yok, ama mutluluğun vardır.
Duygusal Sözler: İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duyguIarımı hayaIIerimi sevdamı ne yaptın sen anIamadı oIan herşeyi kirIettin adam sanmıştım sana itimadım kayboIdu duyguIarım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuIuş sana bu sözIe
Anlamlı Sözler: Bir gün beni hiç anlamadıklarını fark ettim, ondan sonra kimseye doğruyu söylemek gelmedi içimden...
Damar Sözler: Bana göğüs kafesinden çekilmiş bir röntgenini gönder sevgilim. Nereye başvursam, ikametgah belgesi istiyorlar..
Adam Gibi Sözler: Sende hɑklısın…Adɑmlığın kɑdɑr konuş dedim diye bu susmɑlɑr…!
Sevgiliye Sitemli Sözler: Eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyyen hak edemezsin!

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2015