Radyo Lider
Müzik neden anıları canlandırır?
Müzik neden kulağa hoş gelir?
Müzik yaşlıların hafızasına iyi gelmiyor
İsmail YK nın yeni imajı

Bahar Tuğba nın yeni albümüne yoğun ilgi

Bahar Tuğba nın yeni albümüne yoğun ilgi

O Ses Türkiye Yarışması ile üne kavuşan Bahar Tuğba yeni çıkarttığı "Bağ Bozumu" adlı şarkısı ile büyük bir beğeni topladı.

Türk Pop müziğine Ankara'dan genç ve yetenekli bir isim daha katıldı. Ankara'da yaşayan  Bahar Tuğba, Pasaj Müzik etiketiyle sadece dijital müzik platformalarında yayınlanan "Bağ Bozumu" adlı ilk single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Söz ve müziği Bahar Tuğba'ya aranjesi ve mix'i Alen Konakoğlu'na ait "Bağ Bozumu" şarkısının mastering'i Amerika'da Sage Audio'da, Steve Corrao tarafından hazırlandı.

Şarkının son derece canlı ve enerji dolu görüntülerden oluşan video klibi Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi. İki dansçının eşlik ettiği klibin styling çalışmasını ise Umut Eker yaptı. Bahar Tuğba'nın yüksek bir performans sergilediği klip Orion Stüdyoları'nda 13 saatte tamamlandı. Şarkısında, inatla seven bir genç kızı canlandıran Bahar Tuğba, klibinde dansçılarıyla bu duyguyu sergiledi.

İlk single'ı ile müzik listelerine güzel bir giriş yapmaya hazırlanan Bahar Tuğba, yorumculuğunun yanı sıra besteleriyle de müzik dünyasının içinde uzun süre var olmayı hedefliyor. Tarih: 05-02-2015

Haber Etiket : Bahar Tuğba nın yeni albümüne yoğun ilgi, Bahar Tuğba nın yeni albümüne yoğun ilgi Haberi

Son Haberler

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2015